#моєремесло – Допомагаємо дітям з інтернатів у професійному визначенні

Наша компанія рада стати частиною соціального руху #моєремесло з допомоги підліткам з дитячих будинків та інтернатів визначитися зі своєю професією. Як представники ІТ-компанії, ми, звісно, рекомендуємо приєднатися до світу технологій.

Будувати кар’єру в ІТ – нелегко, але якщо у тебе є наставник чи ментор, то шлях стає зрозумілішим та легшим. У кінці червня розповідали дітям з фундації «Отчий дім», що на Київщині, які навички потрібні для того, аби стати розробником, project manager, з чого розпочати цей шлях та як буде виглядати їх звичний робочий день.

“Кращий спосіб когось навчати – це подавати власний приклад. Кілька років тому, коли я був капітаном волейбольної команди “Нафтогаз Україна”, ми вирішили залучати більше дітей до спорту, і, зокрема, до мого улюбленого волейболу. Тоді особливого плану не було, і я просто їздив по різним школам Києва, та запрошував дітей спробувати себе у молодій команді з волейболу. Ентузіазм, радість дітей від гри, та їх щире захоплення – це був найбажаніший для нас результат. Сьогодні, очолюючи ІТ-компанію FDI Ukraine, я радий поділитися власним досвідом, як будувати кар’єру в ІТ з учасниками проекту #моєремесло. Це рух з допомоги дітям з інтернатів та дитячих будинків визначитися з професією та майбутнім ремеслом, на основі їх схильностей, навичок та інтересів. До проекту #моєремесло може долучитися кожен бажаючий, адже, я переконаний, що “ми самі повинні стати тими змінами, яких прагнемо”(с.)”,каже директор компанії FDI Ukraine Микола Козлов.

#моєремесло – це ініціатива для допомоги підліткам з інтернатів, дитячих будинків визначити їхні сильні сторони, вподобання та допомогти їм у професійному визначенні. Діти мають змогу пройти тест з професійної орієнтації та дізнатися про свої схильності, навички, сильні сторони та ті, які варто посилювати. По-друге, діти зможуть зустрітися з представниками різних професій, які діляться з дітьми своєю історією, як вони здобували свою професію, що для цього потрібно та як виглядає їх щоденний день.

#моєремесло – це рух, а отже до нього може приєднатися кожен, хто хоче розказати про свій шлях у професії, та показати дітям, що є безліч доріг чи сфер, де вони можуть реалізуватися. І знайти ту, яка їм найближче, – це цілком реально.