FDI надає платформу URBIO для 30 ОТГ

URBIO – Е-рішення для розвитку громад.

Компанія FDI разом з Центром Розвитку Інновацій в рамка проекту “U-LEAD з Європою” надає платформу URBIO для тридцяти об’єднаних територіальних громад .

Громади зможуть використовувати програми обліку комунального майна – «URBIO комунальне майно», облік адрес – «URBIO облік адрес», та комп’ютерну програму «Реєстр територіальних громад». З їх допомогою,жителі громад зможуть провести ревізію комунального майна та підвищити ефективність керування майном громади.

14 листопада в Києві відбулась презентація платформи URBIO більш ніж для 200 учасників форуму “Е-рішення для громад”. URBIO – викликав живий інтерес саме у представників громад. Платформа відкриває нові можливості у використанні та застосуванні різноманітних реєстрів майна, адрес, громадян, підприємств у поєднанні з можливістю використання електронних підписів. Це дає можливість автоматизації та прискорення багатьох бюрократичних процесів існуючих сьогодні. Автоматизація та програмні рішення допоможуть нам перемогти корупцію та бюрократію швидше ніж правоохоронні органи.